Сто лікарів пропонують сто шляхів
до єдиного храму здоров'я
Східна мудрість

Залишити відгук

Відгуки

Віктор Бачинський - професіонал у своїй справі. Наші двоє дітей "пройшли" через його руки. Кожен раз ми були задоволені результатом. Всім своїм знайомим і незнайомим завжди раджу звертатися лише до нього. Дякуємо, Вам, Віктор Георгійович!!!

Ірина Наздравецька

 

Хороший спеціаліст і просто чудова людина! Дуже вдячна Вам за результат! Побільше б нам таких лікарів які так люблять свою справу!

Фоміна Ірина

 

Пройшов курси массажу, дуже сподобалось. Лікар Бачинський - хороша людина, доступно пояснює теоретично та практично. Хороший лікар, багато людей до нього звертаються та завжди задоволені результатом. І ці курси, які він пропонує - дійсно хороші. За 10 днів мені відомі усі класичні прийоми класичного массажу. Усього за 10 днів знаю як зняти втому, деякі болі, головну біль. Усе це мені чудово пояснили та показали, як це робиться на професійному рівні. До того ж усе дуже просто та зрозуміло. І вдалий час занять на курсах - після роботи. І я задоволений своїми теперішніми знаннями))) Дякую!!! 

Антон Бачинський

 

Велика подяка В.Бачинському! Багато років я зі своєю донькою ходжу на масажи до цього спеціаліста і cпостерігаючи зрозуміла що теж хочу навчитися масажу. І коли почула що будуть курси, без вагань пішла і навчилася класичному масажу, надавання першої допомоги при болях у плечовому поясі, при бронхітах та точковий масаж і багато чого цікавого. Це лікар з великої букви. Спасибі Вам велике!

Ігнатич Лариса

 

Віктор Георгійович, дякую Вам за прекрасну можливість навчитись масажу!!! Це вже дуже давно було моєю мрією. За допомогою Ваших курсів мрія втілилась в життя!!! :))) Про самі курси можу сказати, що все було на високому професійному рівні - як вичитка теоретичного матеріалу, так і практичні заняття. Хочу також відмітити та подякувати за чудове спілкування і приємну атмоферу під час занять!!! Всім хто бажає навчитись класичному масажу можу порадити, не вагаючись - ПРИХОДЬТЕ!!! ЗАПИСУЙТЕСЬ!!! ТА НАВЧАЙТЕСЬ!!! Впевнений що кожному сподобається!!! Ще раз гарно Вам дякую, Віктор Георгійович!!!

Наздравецький Владислав

 

Пройшла курси масажу - отримала велике задоволення від навчання. Дуже доступно викладено і теоретичний, і практичний матеріал. Хороша дружня обстановка на заняттях. Все - супер!!!!!!!!! Отримала масу знань і позитивних емоцій від курсів. Хто надумав стати масажистом або особисто для себе і рідних вивчити техніку масажу - раджу пройти курси саме у Віктора Георгійовича та Тоні. До того ж зручний графік занять - після основної роботи. Велике вам спасибі за навчання!

Неля

 

До Віктора Георгійовича ми потрапили ще три  роки тому з нашою старшою донечкою Валерією. Пройшовши курс лікувального масажу залишились дуже задоволені результатом, тому коли в нас народилася друга дівчинка - Вдадиславочка, і їй теж знадобилося пройти курс масажу, то ми не вагаючись знову опинилися в реабілітаційному кабінеті лікаря Бачинського! Радимо всім молодим батькам цього прекрасного, досвідченого лікаря і просто дуже добру людину!

З повагою,  Юлія Лазорик

 

Фреїв Зореслава 26.01.2013

Дуже задоволена результатом праці лікаря-реабілітолога Віктора Бачинського. Син після ВЖК ІІІ-IV ст. Був підвищений тонус м"язів, не піднімав голівку в 4 місяці - зараз все прекрасно. Як сказала наш лікар-невролог: "Бачинський знає свою справу." Дякуємо*