Сто лікарів пропонують сто шляхів
до єдиного храму здоров'я
Східна мудрість

bachy блоґ

"Класичний масаж, як базовий метод лікувального, профілактичного, дитячого, спортивного та інших видів масажу"

З  ________ по___________  відбудеться семінар "Класичний масаж, як базовий метод лікувального, профілактичного, дитячого, спортивного та інших видів масажу". Умови проведення семінару у розділі "Тренінги, семінари"

 

Новітні методи в реабілітаціїї - кінезіотейпінг

         КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ

Профілактика та лікування порушень постави у дітей

Сьогодні школи розвитку з півторарічного віку є набагато популярніші гімнастичних залів, оскільки  при підготовці до школи батьки вважають своїм обов'язком навчити дитину самостійно або за допомогою педагогів читати, рахувати й писати.Щоб всидіти на місці під час таких занять, дитині потрібні значні м'язеві зусилля ,а для того, щоб незміцнілий м'язовий корсет навколо хребта дитини витримав такі ранні навантаження, важливо підготувати малюка до цього за допомогою фізичних вправ і фізкультури.

Профілактика бронхітів у дітей

Працюючи лікарем-реабілітологом багато років, переконався у важливості та ефективності деяких методів профілактики бронхітів у дітей. Пропоную вашій увазі статтю про сучасні підходи до діагностики і профілактики рецидивуючих і хронічних бронхітів у дітей  (Антипкін Ю.Г. та ін. АМНУ, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМНУ)

Пристосування для дітей

Ходунки, дитяче крісло, «кенгуру» - пристосування для дітей

Виховання немовлят

Перший етап розвитку дитини називають у педагогіці етапом формування характеру і мотивації досягнення успіхів. Вже в перші місяці життя під впливом спілкування з дорослими у дитини закладаються основи майбутнього характеру і формується прагнення до успіху. Дитина грудного віку - це дуже пластичний матеріал і повністю залежимо від тих, хто за ним доглядає. По відношенню до новонародженого і немовляти всі заходи догляду за ним одночасно є і заходами виховання. У цей період нервова система і психіка дитини розвиваються особливо інтенсивно. Від їх успішного або неуспішного розвитку залежить та база, яка визначає якості вже дорослої людини починаючи з захворювань і закінчуючи життєвими позиціями і професійними нахилами. Яких найпоширеніших помилок допускаються батьки при вихованні дітей грудного віку , читаємо в статті психолога-перинатолога Ж.В. Цареградської.

Комплексна реабілітація дітей з вадами опорно-рухового апарату

         Кабінет лікувальної фізкультури лікаря Бачинського пропонує комплексний підхід до реабілітації дітей і підлітків з різними видами порушень постави , плоскостопістю, Х- О подібними деформаціями нижніх кінцівок та грудної клітки.

Реабілітація включає в себе комплекс наступних реабілітаційних міроприємств - лікувальна гімнастика, масаж, постізометрична релаксація, кінезіотейпінг.

Лікувальна гімнастика

Комплексна реабілітація дітей з хронічними захворюваннями дихальних шляхів

         Кабінет лікувальної фізкультури лікаря Бачинського пропонує  комплексний підхід до реабілітації дітей з хронічними та рецидивуючими захворюваннями  дихальних шляхів, після перенесених гострої пневмонії та бронхітів, що включає в себе комплекс наступних реабілітаційних міроприємств (дихальна гімнастика, масаж, рефлексотерапія, мануальна тера

Класифікація видів спорту по характеру їх впливу на опорно-руховий апарат

Пропоную до Вашої уваги статтю Г.Е.Єгорова про класифікацію видів спорту по характеру їх впливу на опорно-руховий апарат і деякі рекомендації по раціональній орієнтації дітей у спорті: